Získejte až 50% slevu na produkty značky Philips

Na čerpacích stanicích ORLEN Benzina můžete tankovat nejen kvalitní paliva, ale navíc získat i skvělé věrnostní odměny.

Sbírejte koníky v naší ORLEN Benzina aplikaci a vyměňte je za slevové kupony na produkty značky Philips. Za každých 1500 koníků získáte kupon na slevu 10%, kupony lze sčítat a tak si můžete slevu navýšit až na 50%. Pořiďte si třeba kávovar, holící strojek nebo elektrický zubní kartáček za výhodnou cenu. 

Jak získat produkty Philips se slevou?

 • Používejte ORLEN Benzina aplikaci

  pro nákup paliva nebo občerství ve Stop Cafe.

  Akce platí pouze pro registrované uživatele ORLEN Benzina aplikace. 

 • Sbírejte koníky

  Za každou utracenou 1Kč získáte v ORLEN Benzina aplikaci 1 koníka.

  Pro TANKARTU BUSINESS/BENEFIT a fleetové karty třetích stran 3 Kč = 1 koník.

 • Získejte za koníky kupony

  V sekci ODMĚNY vyměňte nasbírané koníky za slevové kupony na produkty Philips.

  1 500 koníků = 1 kupon na 10% slevu


 • Sečtěte kupony

  Kupony na 10% slevu lze sčítat. 

  Použijte až 4 nebo až 5 kuponů a nakupte vybrané produkty s nejvyšší možnou slevou.

 • Nakupte produkty Philips

  Vybrané produkty s až 50% slevou si jednoduše objednejte na stránkách:

 • Termín konání akce

  Akce probíhá od 3.10.2022 do 15.1. 2023. 

  Nasbírané slevové kupony lze uplatnit do 31.1.2023.

Co vás ještě může zajímat 

Odpovídáme na vaše dotazy 

Jak sbírat věrnostní body - koníky? 

Pro sbírání koníků je nutné se v aplikaci registrovat. Po registraci body dostanete za každou platbu - za 1 utracenou korunu 1 koníka, za jednu transakci můžete získat maximálně 3000 koníků. Pokud platíte TANKARTOU Business nebo Benefit, koníka dostanete za každé 3 koruny, za jednu transakci můžete získat maximálně 1000 koníků. 

Kód je možný stáhnout anebo sdílet do mobilu i přes jinou aplikaci. Kód není po zavření okna v aplikaci dohledatelný, slevový kód je automaticky zaslán na e-mailovou adresu, kterou máte potvrzenou v aplikaci.

Jak si vybrat odměnu za nasbírané body?

Své koníky vyměňte za slevové kupony v aplikaci. Vyberte si na e-shopu www.philips-orlenbenzina.cz, uplatněte slevové kupony (až do maximální možné výši slevy pro jednotlivé produkty) jejich zadáním na k tomu určené místo v e-shopu, a to před vložením vybraného produktu Philips do nákupního košíku. Vyplňte v rámci objednávkového formuláře všechny požadované údaje. Odešlete objednávku. 

Na jednu objednávku je možné si objednat více produktů Philips a u každého z nich je možné uplatnit až maximální možný počet slevových kupónů.

Pro objednávku jakéhokoliv produktu Philips na e-shopu je zapotřebí uplatnit pro daný produkt alespoň jeden slevový kupon.

Je počet vygenerovaných kuponů omezen?

Můžete si vyměnit neomezené množství koníků za slevové kódy. Odměna není započítávaná do měsíčního limitu max. 5 odměň do měsíce dle Obchodních podmínek Aplikace. 

Do jakého termínu je garantováno doručení do Vánoc?

:Termín bude v dostatečném předstihu uveden na e-shopu.

Kam se mám obrátit v případe nejasností s akcí?

Kontaktujte prosím ORLEN Benzina zákaznickou linku : 800 102 800 (v pracovní dny 9:00 - 17:00 hod.)  nebo email info@benzinaorlen.cz, přičemž tyto jsou k dispozici non-stop Základní informace najde naleznete také  přímo v aplikaci.

Kam se mám obrátit v případe nejasností spojených s uplatněním slevy a nebo zbožím Philips?

Pro informace týkající se zboží, jeho dostupnosti, dodání, reklamace nebo uplatňování kuponů využijte e-mailovou adresu podpora@philips-orlenbenzina.cz nebo chat e-shopu (v pracovní dny  09:00 - 17:00 hod).  

Pravidla akce

 1. Sbírejte koníky (věrnostní body) v aplikaci ORLEN Benzina za nákupy na čerpacích stanicích ORLEN Benzina v České republice.
 2. V období 3. 10. 2022 – 15. 1. 2023 vyměňte v aplikaci nasbírané body za slevu na produkty Philips (1 500 koníků = 1 kupon na 10% slevu).
 3. Počet aktivací kuponů pro jednoho uživatele není omezen. Za každých nasbíraných 1 500 koníků je možné odemknout další odměnu (kupon na 10% slevu).
 4. Získané kupony uplatněte do 31. 1. 2023 v e-shopu na adrese www.philips-orlenbenzina.cz.
 5. Kupony je možné sčítat a na nákup jednoho produktu využít až 4 nebo 5 kuponů (dle omezení pro vybraný produkt).
 6. Na jednu objednávku je možné objednat více produktů Philips a u každého z nich uplatnit až maximální možný počet slevových kuponů na daný produkt.
 7. Infolinka akce: na tel. 800 102 800 (v pracovní dny 9:00 - 17:00 hod.) nebo na e-mailové adrese info@benzinaorlen.cz.
 8. Pro informace týkající se zboží, jeho   dostupnosti, dodání, reklamace nebo uplatňování kuponů využijte e-mailovou adresu podpora@philips-orlenbenzina.cz nebo chat e-shopu (v pracovní dny  8:30 -17:00 hod)  
 9. Úplné znění pravidel akce je k dispozici zde. Účastí v této akci potvrzujete souhlas s uvedenými pravidly.
Úplné znění pravidel v PDF